Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/karizmasoft/public_html/Connections/verisi_tabanisi.php on line 12
Backlink Yapısı ::Eskişehir Web Tasarımı - Eskişehir Reklam Ajansı

Demo Talep

Müşteri Paneli

Destek Talebi

Banka Hesap
Numaralrı

Müşteri
Temsilcisi

Profesyonel bir link yapısıyla, arama motorlarındaki pozisyonunuzu güçlendirinLinklerin yapılandırılması profesyonel arama motoru Optimizasyonunda büyük önem taşımaktadır ve önemli arama motorlarındaki pozisyonları etkileme özelliğine sahiptir.

Dolayısıyla Google sıralamasındaki pozisyonları büyük ölçüde etkilemek için, bu alanda yapılacak profesyonel bir çalışma kaçınılmazdır.

„Linkbuilding“ (bağlantı yapısı) olarak adlandırılmış terimle, benzeri konularda olan başka web sitelerine, sizin sitenizden verilen linkler (bağlantılar) kastedilmiştir! Bu da bir web sitesinin, örneğin Google’daki değerini güçlendirir.

Linklerin (bağlantıların) düzenlenmesine ilişkin seçenekleri size aşağıda sıralıyoruz:

Sosyal ağlarda, sosyal yer imleri (social bookmarks) sayesinde

Web kataloglarında, kamuya açık forum ve bloglarda

Makale dizinlerinde, yorum veya haber arşivlerinde

Diğer güvenilir web sitesi işletmecileri ile yapılan bağlantı paylaşımlarıyla Profesyonel linkbuilding, sabır gerektiren bir iştir, öyle ki inşaası aylarca sürebilir.

Çok kısa sürede oluşturulmuş, çok fazla link (bağlantı) Google tarafından güvenilmez Linkbuilding ( bağlantı yapısı) olarak değerlendirilir ve Pagerank değerlerini +30/+60/ vs. oranlarında düşürerek cezalandırılır. Bu nedenle çeşitli faktörler sayesinde her linkin aynı olmadığı söylenebilir.

Önemli farklılıkları bir web sitesinin güvenilirliği ve içerdiği iç ve dış linklerin tematik önemi ve sayısı oluşturur.

Linkbuilding’de uygulanan taktik başarı oranını belirler! Bir link (bağlantı), keywords (anahtar kelimeleri) sayısı yüksek olan haber portalıne mı, yoksa içeriği pek önem taşımayan bir bloga mı yerleştirilir?! Önemli olan içerik kalitesi ile karışım oranının doğru olmasıdır.„Managed Linkbuilding“ konusunda yetkin hizmet sunuyoruz Karizmasoft ile, arama motoru optimizasyonu alanında, konusunu uzmanı olan bir iş ortağını yanınızda bulursunuz.

Profesyonel şekilde eğitilmiş çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz, uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde, Linkbuilding alanında en iyi işi çıkararak, şirketinizin ticari olarak fark yaratmasını sağlar. 

Link yapısı nasıl oluşur?

Önemli olan anahtar kelimeler belirlenir

Dış bağlantıların (Backlinks) analizi yapılır

Mevcut bağlantılar optimize edilirAvantajlarınız:

Önemli arama motorlarındaki pozisyonunuzun (Ranking) düzelmesi

Kalıcı pozisyonlar için uzun vadeli Linkbuilding,

Şeffaf başarı kontrolüProfesyonel bir arama motoru optimizasyonu garantisi veriyoruz, üstelik müşteri odaklı ve uygun fiyata! Ücretsiz teklif isteyin. Sizinle yapacağımız, bağlayıcı olmayan bir görüşme için sabırsızlanıyoruz.