Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/karizmasoft/public_html/Connections/verisi_tabanisi.php on line 12
Arama Motoru Optimizasyonu İş Akışı ::Eskişehir Web Tasarımı - Eskişehir Reklam Ajansı

Demo Talep

Müşteri Paneli

Destek Talebi

Banka Hesap
Numaralrı

Müşteri
Temsilcisi

 

Web sitesi analizi ve keyword (anahtar kelime) analizi ile başlıyoruz!

 
Başarılı bir arama motoru optimizasyonunun ilk adımını, bulunduğu durumun incelenmesi ve analizi oluşturur. Böylece optimize edilecek olan web sitesinin mevcut durumu tespit edilir. Sonrasında, Optimizasyonun temeli olarak, pazar ve rekabeti de dikkate alan, keyword (anahtar kelime) araştırması yapılır.


Site içi optimizasyon


Onpage Optimizasyonu web sitesine yapılan uygulamaya verilen addır. Web sitenizi arama motorları ile daha uyumlu bir hale getirebilmek için programlamanın, sizi en iyi sıralama pozisyonuna getirmesi gerekir. Arama motorları ile uyumluluk sağlayan bir programlama mevcuttur, bu başarılı bir optimizasyon yapabilmek adına değiştirilebilir ve mümkün olduğunca sitenizin görünümünü bozmadan gerçekleşir.
Önemli olan her zaman, programlama kodunu hatasız ve teknolojinin son durumuna göre geliştirmektir. REKNOVA ilk önce web sitenizin derin analizini yapar ve bir uygulama kataloğu oluşturur.


Site dışı optimizasyon


Site dışı optimizasyon sitenin kapsamlı bir backlink yapısının inşaasını hedefleyen yapılanmaya hizmet eder. Bir sitenin link (bağlantı) popülaritesini kalıcı olarak güçlendirmek ve yerleşimini düzeltmek için söz konusu sitede, yüksek kaliteli bağlantı referansları oluşturulur. Bunun için özellikle tarafımızdan itinayla edinilmiş, dürüst bağlantı ortaklıklarını kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun sebebi, kısa ömürlü, sahte bağlantı ağlarının uzun vadeli sonuçlar getirememeleridir. Site dışı optimizasyon da kalıcılık en büyük hedefimizdir


Müşteri menüsü ile şeffaflık


Müşteri panelimiz aracılığıyla düzenli olarak, optimizasyon gelişimlerine, sıralama pozisyonlarına, ziyaretçi rakamlarına ve sitenize ait diğer önemli verilere ilişkin raporlar sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, sitelerinin optimizasyonda konusunda devamlı bilgilendirilmiş oluyor. Online raporlamanın yegâne avantajı, bilgilerin sürekli erişilebilir olmasıdır.


Uzun vadeli bakım


Karizmasoft tarafından uygulanan başarılı bir arama motoru optimizasyonunun, en önemli parçasını, müşteri web sitesinin profesyonel ve düzenli bakımı oluşturmaktadır. Arama motorlarının mütemadiyen gelişmekte ve değişmekte olmaları, sürekli düzenlemeler ve doğru ayarlamalar gerektiriyor.
Biz profesyonel arama motoru optimizasyonu garantisi veriyoruz, üstelik müşteri odaklı ve uygun fiyata! Bizden ücretsiz teklif isteyiniz. Sizinle yapacağımız, bağlayıcı olmayan bir görüşme için sabırsızlanıyoruz.